01

Digitální platformy

Maximalizujte obchodní potenciál: Naše řešení vám pomohou nejen zefektivnit komunikaci s klienty, ale i celkově zlepšit vaše obchodní procesy. Nabízíme vše od klientských portálů pro snadný přístup k produktům a službám, přes CRM systémy pro správu procesů, až po marketingové nástroje pro cílené kampaně.

02

Podniková řešení

Inovativní IT řešení pro firemní prostředí: Nabízíme správu identit a dokumentů, vývoj informačních systémů na míru a integrace aplikací. Naše řešení zahrnují řízení uživatelských účtů, bezpečnostních oprávnění a snadnou správu dokumentů. Poskytujeme také integrační platformu pro komunikaci mezi systémy.

05
IT podpora a monitoring

Inteligentní řešení IT monitoringu: Zajišťujeme komplexní sledování a udržování vašich systémů včetně firemních stránek, e-shopů a ERP systémů. S našimi řešeními získáte plný přehled o všech procesech a aplikacích. Nabízíme rychlou identifikaci problémů, snížení nákladů a zlepšení kvality vašich systémů.

03

Transformace a migrace

Office 365, SharePoint & Power Apps: Hladký přechod do cloudového prostředí Office 365 a SharePoint Online včetně převodu aplikací na platformu Power Apps. Zajišťujeme komplexní plánování, analýzu rizik a důkladné testování pro bezpečnou a efektivní migraci a integraci vašich systémů.

04

Datová analýza s AI

Moderní datová analýza: Využijte pokročilá řešení v oblasti prediktivní analytiky, data miningu, vizualizace a personalizace obsahu s AI jako strategického nástroje. Naše řešení vám pomohou lépe pochopit chování vašich zákazníků, identifikovat klíčové obchodní trendy a dosáhnout lepších výsledků.

06
Pronájem vývojových týmů

Týmová podpora pro IT projekty: Dodáme vám zkušený tým odborníků na váš IT projekt. Specializujeme se na migrace do moderních technologií a cloudu, převody legacy aplikací a informačních systémů. Naše služby zahrnují agilní přístup, důraz na efektivní komunikaci a průběžnou zpětnou vazbu.

Inspirujte se našimi úspěšnými projekty

Atlas – zavedení procesů pro efektivní řízení obchodního týmu

CRMPipedriveOffice 365

Poradenská společnost Atlas Technology Services specializovaná na zákazníky v oblasti Life Sciences se rozhodla zavést nové procesy pro efektivní řízení obchodních týmů a vyhodnocování aktivit v oblasti akvizicí a komunikace s klienty. Cílem bylo získat celkový přehled nad obchodním procesem od oslovování potenciálních klientů přes zpracování poptávek až po reporty pro vedení.

IBG – implementace firemních nástrojů na zlepšení podpory obchodu

CRMDMSDynamics 365SharePoint

Technologická firma IBG Česko poskytující komplexní energetická řešení se rozhodla pro digitalizaci svých obchodních procesů pomocí Microsoft nástrojů. Cílem bylo zefektivnit a modernizovat stávající procesy a zavést nové metody pro sledování a vyhodnocování obchodních aktivit a tím připravit společnost k dalšímu růstu.

Helvetia – technologická migrace a přechod do cloudu

CRMInformační systémAzure

Výrobce přírodních léčit a kosmetických přípravků se rozhodl pro modernizaci svého informačního systému s cílem zvýšit efektivitu a konkurenceschopnost na trhu. Jedním z klíčových kroků byla migrace původní desktopové aplikace na moderní platformu .Net Core s využitím cloudové infrastruktury Microsoft Azure.

Hella – Návrh a implementace optimalizací ve vnitropodnikové logistice

AnalýzaQuick winsLogistické procesy

Významný hráč v automobilovém průmyslu Hella Autotechnik Nova se rozhodla ve spolupráci provést komplexní analýzu a optimalizaci svých skladových procesů a toku materiálů. Tento významný krok byl proveden s cílem zefektivnit klíčové oblasti operací a přinést tak výhody, jak krátkodobé, tak i dlouhodobé.